Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Instagram consider că este o rețea de socializare care te ajută să îți documentezi viața. Și nu doar evenimente mari, ci și lucruri care îți atrag atenția în viața de zi cu zi. Un alt beneficiu consider că mai e și faptul că vedetele pot să arate lucruri pe care în mod normal nu le-ar face publice prin mass-media. Uneori au și ei o viață normală ca oricare dintre noi.

E vreo vedetă (care are copii) pe care o urmărești cu interes?

1. Drew Barrymore – @drewbarrymore

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

2. Olivia Wilde – @oliviawilde

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

3. Jimmy Fallon – @jimmyfallon

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

4. Ellen Pompeo – @ellenpompeo

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

5. Selma Blair – @therealselmablair

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

6. Tony Hawk – @tonyhawk

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

7. Alicia Keyes – @aliciakeys

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

8. Christy Turlington – @cturlington

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

9. Josh Duhamel – @joshduhamel

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

10. Hilary Duff – @hilaryduff

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

11. Sarah Michelle Gellar – @sarahmgellar

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

12. Tiffani Thiessen – @tiffanithiessen

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

13. Busy Philipps – @busyphilipps

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

14. Kourtney Kardashian – @kourtneykardash

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

15. Jessica Simpson – @jessicasimpson

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

16. Jessica Alba – @jessicaalba

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

17. Gwen Stefani – @gwenstefani

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

18. Neil Patrick Harris – @nph

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

19. Donald Faison – @donald_aison

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

20. Elsa Pataky – @elsapatakyconfidential

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

21. Britney Spears – @britneyspears

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

22. Gisele Bündchen – @giseleofficial

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

23. Jennifer Lopez – @jlo

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

24. Debra Messing – @therealdebramessing

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

25. Adriana Lima – @adrianalima

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

26. Alyssa Milano – @milano_alyssa

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

27. Beyoncé – @beyonce

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

28. Kim Kardashian – @kimkardashian

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

29. Molly Sims – @mollybsims

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

30. Nicole Richie – @nicolerichie

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

31. Victoria Beckham – @victoriabeckham

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

32. Sarah Jessica Parker – @sarahjessicaparker

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

33. Shakira – @shakira

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

34. Reese Witherspoon – @reesewitherspoon

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram

35. Channing Tatum – @channingtatum

vedete-care-au-copii-pe-care-sa-ii-urmaresti-pe-Instagram